Головна  Основи нашої терапії  Рак молочної залози  Дивіться також:  Проблеми здоров’я
 Фаза 1 – проведення терапії  Рекомендації / Правові питання
 Фаза 2 – проведення терапії  Контакти / Попередній висновок  Дивіться також:  веб – сайти Доктора Кройсса

Дорогі пацієнти! Дорогі родичі пацієнтів, дорогі відвідувачі!

Ми доклали всіх зусиль, щоб цей сайт зміг допомогти Вам у пошуках виходу в Вашого становища!

Тут Ви знайдете інформацію про:

 1. мало відомих або невідомих видах терапії раку;
 2. 2. концепціях і можливості в нашому Центрі терапії раку Кройсса.
Dr. Thomas Kroiss

Якщо Вас цікавить більш детальна інформація, і Ви бажаєте отримати відповіді на хвилюючі Вас питання, я рекомендую Вам свою книгу:
«Шанси лікування от раку» (продається в книжкових магазинах, видавництво Лангер-Мюллер-Хербіг, ISBN: 978-3-7766-2404-5)

Ця книга найбільш повно відображає методику лікування, з якою я б хотів Вас ознайомити. На мій погляд, ця книга обов’язково потрібна кожному, хто бажає стати самостійним пацієнтом і перемогти ракове захворювання.

Якщо Вас цікавить моя думка про Ваш випадок, заповніть, будь ласка, анкету «Первинний висновок»!

Деякі зміни в порівнянні з минулим..

У 2005 році за деякими юридичним і політичних причин (а так само з причини мого віку) я вирішив звузити сферу діяльності до декількох областей і перемістити її фокус у приватний сектор. В даний час це приносить свої плоди, а саме, можливість сконцентруватися на більш важливих і ефективних методах.

 1. Розробка плану терапії ракового хворого: Багато пацієнтів відчувають себе абсолютно безпорадними або перевантаженими, якщо вони змушені намагатися самостійно визначити подальші кроки у зв’язку з їх лікуванням. Їм нізвідки взяти відповіді на питання: що допоможе чи не допоможе? Що краще: методи «традиційної медицини» або «альтернативні» методи? У чому цінність цих методів і чи підходять вони взагалі в моєм випадку? – Оскільки я досить добре знаюся на цих питаннях (і так как вони зазвичай рідко надаються об’єктивними), я надаю ці послуги. Навідь єдиний візит на прийом дозволяє мені рекомендувати пацієнтові, що він може робити, куди йому слід звертатися і в якій послідовності він повинен виконувати програму лікування. Такі рекомендації включають, в тому числі рекомендації щодо методів «традиційної медицини», «альтернативних» методів або навідь роз’яснення про мало відоми можливості.
 2. Терапія раку молочної залози Що ж до терапії раку, то я, перш за все, спеціалізуюся на ІПТ, і в першу чергу у разі терапіє раку молочної залози. Я знайшов можливість лікувати цю форму раку методом, що обіцяє високі показники успішності лікування. Це не значить те, що я не беруся за лікування інших захворювань, а також не застосовую інші методи терапії (особливо вони пропонуються пацієнтам, які проживають у безпосередній близькості до нашого Центру),але на сьогоднішній день я приділяю більшу увагу проблемам, пов’язаним з раком грудей. Про це я написав книгу «Шанси лікування від раку молочної залози і альтернативи», яка найближчим часом буде видана. Ви можете безкоштовно замовити авторську версію для свого особистого користування (kroiss@dr-kroiss.at); я вишлю її Вам на електронну пошту. Додаткову інформацію (в короткому викладі) Ви знайдете на сайті www.insulinbeikrebs.at
 3. Лікування різних інших форм раку. При вивченні представленої інформації, Ви ознайомитесь з двома напрямками удару в терапії раку, а саме:
  1. напрямок терапії безпосередньо проти пухлини (так звана «тераія гострих проявів» або «Етап 1» і
  2. Зовсім інший нарямок удару – а саме терапія, спрямована «на відновлення здоров’я» або «Етап 2».

  Коротке пояснення: Організм розвинув рак, допустив його утворення ТОМУ, ЩО попередньо він виявился ослабленим і нездатним захищатися. Отже, він ще раніше хворів. Якщо не ліквідували основне захворбвання, Ви відкриєте двері для нової появи раку. Організм-це механізм, що самоісціляється, але йому потрібно допомогти. Методи, що застосовуються на другому етапі лікування раку, спрямовані на те, щоб зробити організм здоровим, забеспечити його ворожість і опірність раку. Ці заходи так само призначені для лікування залишкових проявів раку, у випадках, коли усунути такі на перших етапах лікування не було можливості. Ця терапія складається з декілька простих заходів, а також с так званої «фітоін’єкційної терапії». Це означає, що при мінімальних витратах безліч ракових захворювань може піддаватися терапії з використання засобів природного походження. Ви можете ознайомитися з додатковою інформаціїю на сторінці «Фітоін’єкційна терапія». Крім усього іншого, її перевага полягає ще й у тому, що пацієнтові не потрібно залишатися в Центрі постійно, а можна почати терапію і продовжувати її у себе вдома; таким чином, пацієнтам із зарубіжних стран пропонується зручна і проста концепція лікування, застосовна в більшості випадків захворювання на рак.

Звичайно, треба собі віддавати звіт про те, що ринок терапії онкологічних захворювань має НАБАГАТО більші масштаби і пропонує набагато більші можливості, ніж ті, які пропонує «традиційна медицина». На цьому ринку діють потужні зацікавлені групи, так що цілком можливо, що й ми – лікарі, а також Ви – пацієнти, отримуєте інформацію тільки про такі види терапіє, які відповідають «чиємось» інтересам. З’ясувалося, що досить «небеспечно» публікувати занадто багато інформації, зокрема на сторінці лікаря в мережі інтернет...
Ми провели власні дослідження щодо виникнення функціонуючих видів терапії раку за останні сто років, а так само ФАКТИЧНО існуючих видів терапії, які, проте, майже нікому не відомі.

Добра новина звучить так: Можливостей БАГАТО! Але пацієнт повинен «прокидатися» вчасно і САМОСТІЙНО піклуватися майже про все. Якщо він вже проходить курс лікування, він повинен інформуватися про те, чи має він НАСПРАВДІ шанс. І, тоді, разом з кваліфікованим лікарем він повинен скласти відповідний план терапії!
І – повний уперед до мети!

Всього найкращого!

Ми охоч допоможемо Вам у наступних випадках:

Рак молочної залози, рак легенів, лімфома (лімфома Нон-Ходжкіна), хронічна лейкемія, рак травного тракту, товстої кишки, підшлункової залози, жовчного міхура, невеликі метастази в печінці, метастази в кистках, рак передміхурової залози і яєчників. Зокрема у разі «адено-карциноми», що зустрічається досить часто серед численних форм зазначених онкологічних захворювань.

Посиланя
Рак грудей www.insulinbeikrebs.at
Інщі форми раку: www.insulinbeikrebs.at, а також далі на цій сторінці www.Dr-Kroiss.at і на www.gesundwerden.at.
 
 

Ми рекомендуємо вам наступні дії:
 • Заповнити Анкету
 • Дочекайтеся нашої відповіді, що мистить висновок
 • Порівняйте наявні шанси з альтернативними
 • Прийміть рішення!

Тут Ви швидко знайдете потрібний документ:
Шукане поняття / ключове слово?

Назад вгору