Головна  Основи нашої терапії  Рак молочної залози  Дивіться також:  Проблеми здоров’я
 Фаза 1 – проведення терапії  Рекомендації / Правові питання
 Фаза 2 – проведення терапії  Контакти / Попередній висновок  Дивіться також:  веб – сайти Доктора Кройсса

Харчові продукти та добавки

(Див. Також: Відновлення здоров’я)

У розділі «Харчування» ми коротко зупинилися на причині зміни і поповнення складу споживаних харчових продуктів. Тут ми даємо Вам певні рекомендації і просимо Вас самостійно подбати про них. Якщо Ви звернетеся до нас, ми з задоволенням проконсультуємо Вас.

Для початку про вітаміни: Потрібні препарати, які повністю покривають потребу у вітамінах і мінеральних речовинах. . На сьогоднішній день їх дефіцит є масовим явищем, а організм повинен бути в змозі вибирати те, що йому потрібно. Аналогичним чином обстоять справи з харчуванням і водою: все має бути в наявності, і навідь в деякому надлишку. Але необхідно стежити за тим, щоб у їжу не потрапляли шкідливі речовини: хімікати чи медикаменти, наприклад, оскілько в результаті шкоди, завданої організму такими речовинами, йому знову буде потрібна підвищена кількість «вітамінів» для відновлення. Таким чином, з’являється ще одна причина дотримувати певний надлишок корисних речовин, зокрема тоді, коли необхідно відновити здоров’я.

Далі ми утримаємося від рекомендацій у зв’язку зі згаданими правовими проблемами і звинуваченнями в некоректній «рекламі». Єдине, на чому я б хотів зупинитися в цій статті це Ambrotose (Вибачте, запит може бути відправлений тільки німецькою мовою), маловідомий препарат, який найчастіше не береться до уваги. Цей препарат я б назвав «анти-цукром». Він складається з тих видів цукру, які потрібни для забеспечення вельми важливого єфекту дії протеїнів та жирів, що багато в чьому тісно пов’язано з імунною системою і загальною регуляцією функцій організму. Читайте, будь ласка: Відновлення здоров’я..

Тепер кілька слів про добавки до продуктів харчування у випадку онкологічного захворювання. Я рекомендую приймати куркуму і ресвератрол у великій кількості, а також кілька кісточок звичайних плодів абрикоса.

Ми просимо Вас приділити достатню увагу самостійному контролю якості Вашого харчування.