Головна  Основи нашої терапії  Рак молочної залози  Дивіться також:  Проблеми здоров’я
 Фаза 1 – проведення терапії  Рекомендації / Правові питання
 Фаза 2 – проведення терапії  Контакти / Попередній висновок  Дивіться також:  сайти Доктора Кройсса

Доктор Томас Кройсс: Мої веб-сайти

Центр терапії раку Кройсса

Сайт, на якому Ви знаходитеся, структурований таким чином, щоб на ньому можна було знайти необхідну інформацію в стислій формі. Я виклав тільки найважливіше:

На ДОМАШНІЙ СТОРІНЦІ я пропоную Вам ознайомитися з короткою інформацією про свою діяльність, розповідаю про свою спеціалізацію (онкологія) і про допомогу, яку Ви маєте можливість отримати у нас.

На сторінці «Основи нашої терапії» я коротенько зупиняюся на принципах розумної терапії раку, які майже завжди підходять і повинні застосовуватися, а також на тих методах, які ми застосовуємо.

На сторінці «Етап 1» ще раз в стислій формі розповідається про те, що мається на увазі під цим поняттям. З цього розділу переходимо до основного кроку «Етап 1 –Терапія», а саме до опису ІПТ.

На сторінці «Етап 2» описується мета цього напрямку терапії. Багато людей шукають саме таку допомогу, але не знаходять її в сучасній «традіційній медицини». З цієї сторінки переходимо до основного розділу «Етап 2 – Терапія», а саме до опису фітоін’єкційної терапії.

Далі потрібно клікнути на заголовку Фітоін’єкційна терапія. Тут Ви знайдете короткий опис цієї форми лікування та пояснення щодо можливостей застосування даного методу.

В розділі «Рак молочної залози» я коротенько зачіпаю ту галузь медицини, на якій я спеціалізуюся і описую ті різні стадії, з яких можна починати терапію за моєю схемою.

На сайті Рекомендіції / Правові аспекти я зупиняюся на тому, що наші спроби лікування направлені на «відновлення здоров’я, але існує можливість того, що це не вдасться. Даний сайт містить лише деякі рекомендації про те, що можна зробити самостійно, так як більш детальні поради трактувалися як рекламна інформація (інших речей), поширювана лікарем, що заборонена законом. Ця тема розглядається мною лише в тому контексті, який дозволяє розкрити сутність додаткових заходів у рамках моєї терапії. У розділі «Правові аспекти» я вказую на те,що у разі раку здоров’є, звичайно ж, вже серйозно похитнулося, а навіть від застосування нашої терапії не можна автоматично очікувати лікування або чудес. Чим менше розмір раковой пухлини, тим легше випадок, а чим здоровіше організм (і чим менше первинні ушкодження), тим краще шанси. При прийнятті рішення про вибір альтернативних шляхів терапії раку, необхідно виходити з цих та інших правових передумов.

Сторінка «харчування» містить стислий виклад інформації про те , чому на сьогоднішній день організму насилу вдається утримуватися в здоровому стані, і що у багатьох випадках є причиною наших хвороб. Тут я звертаю увагу пацієнта на те, що забеспечити оптимальне збалансоване харчування сьогодні майже неможливо, і тому для збереження здоров’я необхідно використовувати харчові добавки. Таким чином, в основі моєї концепціє про відновлення здоров’я ( що в разі хвороби, зрозуміло, є метою), лежить концепція оптимального відновлюючого харчування і його корекція з допомогою харчових добовок.

На сторінці «Харчові добавки» Ви знайдете деякі загальні поради, які можна негайно приймати на озброєння; в основі цієї рекомендації лежить необхідність самоконтролю з боку пацієнта. Тому я прошу Вас постаратися зрозуміти взаємозв’язки, вивчити запропоновану інформацію і, по можливості, забеспечити самостійний контроль корекції хорчування.

Інши веб-сайти:

Рак молочної залози

ІПТ при раку молочної залози описує дуже точно метод ІПТ (дотримуйтесь, будь ласка, синього меню), а також коротко мій метод терапії раку молочної залози, в тій мірі в якій це має відношення до ІПТ. (Існують ще інші можливості і варіанти терапії, які я застосовую у разі раку молочної залози)

www.Dr-Kroiss.at

Лікування замість таблеток це мій початковий веб-сайт. Він пропонує ознайомитися з інформацією про різні хвороби та методи їх лікування. Девізом сайту є слова «Лікування замість пігулок», що відображає нашу позицію щодо самого підходу до лікування хвороби, який полягає в тому, що необхідно виявляти і досконально аналізувати причини виникнення хвороби, прагнути до усунення таких причин, а не просто призначати медикаменти, які в більшості випадків тільки лише заглушають симптоми. Таким чином, людина продовжує хворіти, у той час як своєчасна діагностика причин хвороби могла б забеспечити можливість одужання.

На даному сайті розкрито такі принципові спектияк, наприклад, «Аксіома медицини» та аналогічні теми. Ознайомтеся, будь ласка, з картою сайту.

www.gesundwerden.at

Сайт Одужати. Зберегти здоров’є є гідом по всім іншим сайтам. Він представляє раковим хворим альтернативні шляхи лікування, про які так часто говориться.

Тут також наведено перелік моїх книг і публікацій з посиланням на адреси магазинів, в яких їх можна придбати.

Мій сайт на порталі Masterterminal так само пропонує огляд тих допоміжних видів допомоги, які я пропоную, а також розповідає про деякі подробиці моєї діяльності.


Ми приносимо нашім відвідувачам свої вибачення за те, що на даний момент ця інформація доступна тільки німецькою мовою.

Будь ласка, введіть текст німецькою або англійською мовою! Доктор Кройсс зможе відповісти тільки на повідомлення німецькою або англійською мовою.


Zurück nach oben